Henkilöstö

Yrityksen johto ja hallinto

Ari Kivistö

Toimitusjohtaja, DI, RI
ari.kivisto@empekkinen.fi
040 729 0873

Petri Kunnari

Tuotantojohtaja, RI
petri.kunnari@empekkinen.fi
050 569 8352

Juuso Pekkinen

Talouspäällikkö, KTM
juuso.pekkinen@empekkinen.fi
 

Miika Pallari

Laatu- ja kehityspäällikkö
miika.pallari@empekkinen.fi
040 129 0957

Ritva Solin

Palkkahallinto & Ostolaskut
ritva.solin@empekkinen.fi

 

Juuli Pekkinen

Ympäristö ja viestintä, YTM
juuli.pekkinen@empekkinen.fi
040 725 8605

Rita Lintula

Osto- ja myyntilaskutus & Toimistopalvelut
rita.lintula@empekkinen.fi
040 538 1819

Ota yhteyttä ja kysy lisää!